Vdes në moshë të re i riu nga Istogu, asamblist i PDK-së në këtë komunë

“Lajm i hidhur ketë mëngjes , paska ndërruar jetë Labinot S Aliaj asambleist në komunën e IstogutNjë djalë i mrekullueshëm . Ngushëllime familjes farefisit dhe shokëve”, ka shkruar Berisha