Vetura godet këmbësorin në Vushtrri

Një djalë nga Vushtrria është goditur dje nga makina në Vushtrri.

Sipas policisë, dyshuari me veturë ka goditur këmbësorin kështu duke i shkaktuar lëndime trupore.

Pas tretmanit mjekësor i lënduari është liruar.

Fexhrie Pllana zëdhënëse e Policisë në rajonin e Vushtrrisë ka konfirmuar se i dyshuari është A.M dhe pritet të intervistohet gjatë ditës së sotme.