VIDEO:Krim makabër në Mat, fadromisti vret fshatarin, e mbulon me dhe për të zhdukur gjurmët

Tre ditë pasi ishte zhdukur gjendet i copëtuar dhe mbuluar me dhe, trupi i një 43 vjeçari në fshatin Shkallë të Matit. Dyshimet e para janë se ai ishte vrarë aksidentalisht nga makineritë e kompanisë ndërtuese të “Rrugës së Arbrit” dhe punëtorët kanë zhdukur trupin.