Vjosa në Bajgorë: Ndryshimin e madh mund ta sjellim ne

Kandidatja për kryeministre e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka qëndruar sot në fshatrat e Shalës së Bajgorës në Mitrovicë.

Osmani është pritur nga numër i madh i banorëve në fshatrat Kqiq i Madh dhe Zhabar të Shalës së Bajgorës në Komunën e Mitrovicës.

“Kërkova që entuziazmi i këtyre takimeve, të kthehet në mobilizim masiv qytetar për NDRYSHIMIN e MADH të cilin mund ta sjellim vetëm ne”, ka shkruar Vjosa Osmani në një postim në profilin e saj në rrjete sociale.

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Osmani më tej ka shkruar se “Jam shume e lumtur që Mitrovicasit janë shumë të vetëdijshëm për adresën në të cilën do ta dërgojnë besimin e tyre, më 6 tetor, e ajo është Lidhja Demokratike e Kosovës”.

Ky është postimi i plotë i Vjosa Osmanit: