Vritet një i mitur në Prizren

Të hënën, në Prizren ka ndodhur një vrasje e një 15 vjeçari me një mjet të mprehtë, ecila dyshohet të jetë thikë.

Ngjarja ka  ndodhur rreth orës 10:00 minuta, në rrugën “Ylber Fanaj” në lagjen Bajram Curri”, ku  një i mitur është therur me thikë dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë./berimipërdrejtësi

Tags: ,