Vuçiq telefonon Ramën dhe Zaevin

Vuçiq në llogarinë e tij në Instagram ka bërë të ditur se përmes telefonit kanë biseduar lidhur me përgatitjet për takimin e dytë trepalësh në Ohër, në të cilin ata duhet të vazhdojnë bisedimet për krijimin e një “mini Shengeni” midis tre vendeve.

“Një bisedë e shkëlqyer me Edi Ramën dhe Zoran Zaevin përpara samitit të rëndësishëm në Ohër më 9 nëntor”.