Zyrtare: Nisma e AKR bashkë në zgjedhje

Mbrëmë në orët e vona është arritur marrëveshja për koalicion parazgjedhor ndërmjet Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës Kosova e Re.

Marrëveshja pritet që zyrtarisht të nënshkruhet sot nga dy liderët e partive Limaj e Pacolli.

/lajme365/